Náš sortiment

Prosavon do NÁSTĚNNÉHO DÁVKOVAČE, 500 ml (bez pumpičky)

Model:
BOC2091041
Výrobce: Schülke & Mayr
Cena vč. DPH: 91,00 Kč

Prosavon do NÁSTĚNNÉHO DÁVKOVAČE, 500 ml.

Krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem (Olea Europaea) vhodné pro mytí před hygienickou a chirurgickou dezinfekcí rukou i pro každodenní hygienu rukou a celého těla. Obsahuje ošetřující složky, které mají hydratační účinek a omezují vysušování pokožky. Neobsahuje silikonové ani jiné přísady, které by ulpívaly na pokožce a bránily účinnosti přípravků určených k dezinfekci rukou. Zanechává pokožku vláčnou a mírně deodorizovanou.

 

Vhodné pro mytí před hygienickou a chirurgickou dezinfekcí rukou

Pro mytí rukou i hygienu celého těla

Speciální složení zabraňuje vysušování pokožky

Bez obsahu silikonových přísad

pH neutrální 5,5 v souladu s Vaší pokožkou

Příjemná vůně

 

Oblast použití:

Prosavon je vhodný pro každodenní mytí rukou (běžné mytí, mytí před hygienickou i chirurgickou dezinfekcí) a povrchu celého těla ve všech zdravotnických zařízeních, sociálních ústavech, institucích, potravinářství (kuchyně, veřejné stravování), farmaceutických společnostech, sportovních zařízeních i v komunální sféře (kosmetické a masážní salony, manikúry, pedikúry, piercing, tatoo...). Přípravek je kompatibilní s alkoholovými přípravky (Septoderm, Septoderm Gel, Desmanol pure, Desmanol pure gel, Desderman pure, Desderman pure gel).

 

Návod na použití:

Pro mytí rukou nebo mytí rukou před chirurgickou dezinfekcí, naneste na ruce dostatečné množství přípravku prosavon®, rozetřete a přidáním vody vytvořte pěnu. Po 30 s mytí ruce opláchněte pitnou vodou a osušte jednorázovým ručníkem.

Mytí těla: Navlhčete pokožku těla. Naneste na pokožku dostatečné množství přípravku, rozetřením vytvořte pěnu. Umývejte tělo po dobu alespoň 30 s. Řádně opláchněte čistou vodou.

Složení: Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Olive Oil Glycereth-8 Esters, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Polyquaternium-7, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

 

Typ přípravku:

Kosmetický přípravek

 

Životní prostředí:

Společnost Schülke své produkty vyrábí inovativními a bezpečnými postupy šetrnými k životnímu prostředí, hospodárně a za dodržení vysokých standardů kvality.

 

V kartonu 12 ks.

Název souboru Velikost Přidáno Odkaz
Prosavon - BL 442.97KB 17.07.2019 Stáhnout
Prosavon - Produktový Leták 202.42KB 29.07.2019 Stáhnout
Ostatní také nakoupili
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner