Úvod Kariéra

Kariéra

Pracovník/pracovnice expedice

Náplň práce:
Jako pracovník expedice budete mít na starost balení zboží pro naše zákazníky. Pracovat budete hlavně se čtečkou. Vaší náplní práce bude - výdej a balení zboží dle POB, režijní úkony, expedice, inventury. Jsme distributorem zdravotnického materiálu a potřeb. Naši zákazníci jsou především ze zdravotnických oborů, firem, škol, neziskových organizací či široké veřejnosti. Práce tedy není příliš fyzicky namáhavá, ale dobrá fyzička se hodí.

Očekáváme:
  • SOU, SOŠ, nebo SŠ vzdělání
  • samostatnost, důslednost, pečlivost
  • základní znalost PC – budete pracovat se čtečkou/práce se skladovým systémem
Nabízíme:
  • práci na HPP (35h týdně) v Havířově Šumbarku
  • pracovní doba 6:00 - 13:30 / 11:30 - 19:00
  • volné víkendy
  • příspěvek na stravování (150 Kč / den, hradí v plné výši zaměstnavatel)
  • zaměstnanecké slevy
  • prostředí s přátelskou atmosférou
  • po odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění
  • docházkový bonus
  • prémie
  • stabilní zázemí v dynamicky rozvíjející se firmě s 16ti letou historií
  • atraktivní platové podmínky
V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete nejpozději do 31. 5. 2022 životopis s fotografií na e-mail german@medplus.cz, jako předmět zprávy prosím uveďte název pozice - Pracovník/pracovnice expedice

Mám o pozici zájem