menu
Úvod O společnosti

O společnosti

 

Medplus - váš spolehlivý dodavatel zdravotnických prostředků

Tým společnosti Medplus

 

NAŠE HODNOTY

Neustále hledáme možnosti, jak vám co nejlépe pomoci. Víme totiž, že na kvalitním partnerství ve zdravotnictví obzvlášť záleží.

Rychlé dodání – objednávky doručujeme co nejrychleji. V našem oboru není čas ztrácet čas. Proto spolupracujeme jen s ověřenými dodavateli.

Lepší a levnější zboží – detailně sledujeme trh se zdravotnickými potřebami. Každý den, už přes 15 let. Dokážeme vám tak nabídnout kvalitní výrobky za dostupnou cenu.

✔ Produkty v souladu s legislativou – naše oddělení kvality dohlíží na dodržování pravidel spojených s legislativou. S tou vám navíc kdykoli pomůžeme.

✔ Kompletní chod zařízení – díky širokému sortimentu pro vás zajistíme vše – od zdravotnických potřeb přes administrativu až po prostředky na úklid.

✔ Nadstandardní péče – ať už dotaz či produkt, poradíme, seženeme. Reklamace řešíme k vaší spokojenosti. Připomínky klientů si bereme k srdci. Jsme tak pro vás pokaždé o trochu lepší. 

 

NAŠE HISTORIE

Od zásobování pár ordinací po předního dodavatele

Psal se rok 2006, když jsme začali prodávat gynekologické vybavení. Ve dvou lidech jsme přes den zboží zabezpečovali, po nocích ho balili.

S dodávaným materiálem i naším přístupem byli klienti spokojeni natolik, že jsme postupně mohli rozšiřovat sortiment, služby i své řady. Ke gynekologickým potřebám se přidaly ty pro stomatology, lékaře i zdravotníky.

Za ta léta jsme prošli ohromnou proměnou. Něco ale zůstává stejné – kvalita, spolehlivost a nápomocnost, kterou vám nabízíme. I díky tomu jsme došli tak daleko. Posuďte sami.

Medplus v bodech

  • Přední dodavatel v oboru gynekologických a porodnických prostředků
  • Špička mezi dodavateli zdravotnického materiálu, potřeb a dezinfekce
  • Dodavatel nejkvalitnějších materiálů značek jako BBraunEcolab, Hartmann či Dürr Dental
  • Široký sortiment – gynekologické i stomatologické potřeby a vybavení, injekční stříkačky, dezinfekce, rukavice, kancelářské potřeby, kosmetika
  • Spolupráce s veřejnými zařízeními i soukromými praxemi a laboratořemi
  • Působnost v Česku, Polsku, na Slovensku, v Rakousku či Německu
  • Stabilní zaměstnavatel, který se ze 2 lidí vyšvihl na 50 a má potenciál růst
 

NAŠI KLIENTI

Nejdůležitější součástí příběhu jste vy

Naši zákazníci ze zdravotnických oborů, firem, škol, neziskových organizací či široké veřejnosti. Všech si vás ohromně ceníme a jsme skutečně vděční za vaši dlouhodobu přízeň.

 

NAPIŠME DALŠÍ KAPITOLU SPOLU

Prohlédněte si nabídku    Kontaktujte nás