menu

SPUSTILI JSME PRO VÁS NOVÝ E-SHOP!

Abyste mohli využít jeho výhody naplno, registrujte se. Pokud již máte registraci z předchozího e-shopu, stačí si jen obnovit heslo ZDE.
Úvod O společnosti

O společnosti


Logo MedplusMedplus s.r.o. je dodavatelem zdravotnického materiálu, zdravotnických pomůcek, zdravotnických potřeb a dezinfekce pro zdravotnická zařízení, soukromé ordinace a laboratoře v celé České republice, na Slovensku a v Polsku.
 
Naše společnost působí na evropském trhu od roku 2006 a za tuto relativně krátkou dobu si již dokázala vybudovat pevnou pozici mezi konkurencí. Díky osobním zkušenostem a síti spolehlivých dodavatelů jsme schopni nabízet velmi širokou škálu zdravotnických produktů.
 
Naší hlavní klientelu tvoří v současné době zejména stálí odběratelé v oboru gynekologie a porodnictví. V tomto oboru jsme díky trvalé spokojenosti našich klientů jejich stabilním partnerem a jedničkou na trhu!
 
Nabízíme špičkové zdravotnické materiály renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců za překvapivě výhodné ceny. Dezinfekční potřeby například od společností Bochemie, Ecolab, Bode, Anios, ale i od dalších výrobců dodáváme navíc včetně odborného poradenství.
 
Samozřejmostí pro Medplus i pro naše klienty jsou krátké dodací lhůty veškerého objednaného zdravotnického materiálu ke klientům. Čas totiž ve zdravotnictví hraje jednu z hlavních rolí!
 
Všemi dostupnými prostředky se snažíme neustále zkvalitňovat naše služby. Detailní sledování trhu se zdravotnickými pomůckami a potřebami nám umožňuje neustále nabízet produkty nejvyšší kvality za dostupnou cenu. Jsme otevření potřebám a připomínkám svých klientů. Spokojený klient je totiž základním stavebním kamenem pro úspěch. A úspěch v našem případě znamená kvalitnější a levnější materiál pro zdravotnický personál - pro naše klienty - pro Vás...
 
Pokud na těchto stránkách nenaleznete všechny informace, které potřebujete, případně pokud máte nějaký konkrétní dotaz, neváhejte nás prosím kontaktovat buď na tel.: +420 596 812 587, +420 731 505 206, +420 800 880 864 nebo emailem: info@medplus.cz.
Soubory cookie
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies?
Více informací