menu
Úvod Všechny články

Články

 • Akční nabídky 🔥
  Akční nabídka pro stomatology 🦷
  Využijte naši novou akční nabídku stomatologických potřeb s platností do 19. 9. 2023 včetně speciálních slevových dní. Ke každé objednávce nad 3 499 Kč od nás navíc dostanete dárek.
 • Akční nabídky 🔥
  Akční nabídka pro lékaře 🩺
  Připravili jsme pro Vás novou akční nabídku zdravotnického materiálu, dezinfekce a jiných každodenních potřeb, kterou můžete využít do 18. června. Pokud nakoupíte nad 3 499 Kč, tak se můžete těšit na dárek z naší nabídky.
 • Stomatologie 🦷
  Inlaye, onlaye, overlaye: Vše, co potřebujete vědět
  Inleje, onleje i overleje představují hojně diskutované téma. A to jak mezi zubními specialisty, tak pacienty, kteří se připravují na zhotovení jedné z výše zmíněných částečných náhrad. Pojďme si tedy tato moderní a estetická řešení zubních oprav přiblížit.
 • Dezinfekce 🧴
  Jak na účinnou a šetrnou dezinfekci nástrojů ve zdravotnictví
  Správná dezinfekce a manipulace s ní. To jsou dva faktory, které dokážou zásadním způsobem prodloužit životnost rotačních i manuálních chirurgických nástrojů a dalších lékařských pomůcek. V článku vám ukážeme tři tipy, jak dezinfikování lehce zvládnout.
 • Ochranné pomůcky 🧤
  Zdravotnické rukavice: na co si dát pozor při výběru
  Správná ochrana rukou je ve zdravotnických zařízeních klíčová. Co je dobré znát, abyste vybrali takové jednorázové rukavice, které personálu poskytnou skutečně spolehlivou ochranu na míru?
 • Dezinfekce 🧴
  3 důvody, proč vyměnit postřiky za dezinfekční ubrousky
  Úsporné, zdraví prospěšné, ihned připravené k použití, s rychlou dobou účinnosti a širokým spektrem účinků. Dezinfekční ubrousky mají oproti dezinfekčním postřikům mnoho výhod, a proto je upřednostňuje stále více ordinací. Sepsali jsme pro vás 3 praktické důvody, proč je začít používat i u vás.
 • Dezinfekce 🧴
  4 kroky ke správné péči o odsávací zařízení
  Vybíráme vhodné dezinfekce stomatologických nástrojů. Existují 3 hlavní kritéria, kterými je dobré se při výběru dezinfekce odsávacího zařízení řídit.
 • Vybavení ordinace 💺
  Zařizujete gynekologickou ordinaci?
  Ať modernizujete nebo připravujte ordinaci zbrusu novou, máme pro vás řešení.
 • Pozvánky a oznámení 📑
  Oznámení o nedostupnosti eshopu pro starší systémy
  Ke dni 8. 6. 2021 dojde k vypnutí zastaralých protokolů TLS zabezpečující komunikaci na Internetu.