menu
Úvod Všechny články

Články

 • Akční nabídky 🔥
  Akční nabídka pro veterináře
  Využijte naši novou akční nabídku veterinárních potřeb platnou do 21. května 2024. Ke každé objednávce nad 5 499 Kč od nás navíc dostanete hodnotný dárek.
 • Pozvánky a oznámení 📑
  Pozvánka na VETfair 2024
  Přijměte naše pozvání na 22. ročníku mezinárodní veterinární výstavy VETfair 2024, která se bude se konat 12. a 13. dubna 2024 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Poprvé zde budeme vystavovat i my.
 • Dezinfekce 🧴
  Správné ředění dezinfekce. Objevte klíč k její efektivní a bezpečné aplikaci
  Používat dezinfekční prostředky náležitým způsobem je ve zdravotnictví zcela zásadní. Nevhodně připravený roztok však může být neefektivní či dokonce škodlivý. Před personálem tak často stojí otázka, jak najít odpovídající poměr ředění pro různé typy výrobků. Pojďme si ji zodpovědět.
 • Akční nabídky 🔥
  Akční nabídka pro stomatology
  Využijte naši novou akční nabídku stomatologických potřeb s platností do 21. 5. 2024 včetně speciálních slevových dní. Ke každé objednávce nad 8 499 Kč od nás navíc dostanete hodnotný dárek.
 • Dezinfekce 🧴
  Způsoby sterilizace lékařských nástrojů a zdravotnického materiálu
  Se sterilizací přicházejí zdravotníci do kontaktu denně, a to primárně skrze práci s nejrůznějšími nástroji a pomůckami. Je tedy nezbytné dbát na zásady bariérové péče a ty důsledně dodržovat. Tak, aby člověk nevystavoval možné nákaze sebe ani pacienty. Pojďme se proto na téma podívat zblízka.
 • Dezinfekce 🧴
  Dezinfekční plány ve zdravotnických zařízeních. Fakta, informace a vzory
  Zdravotnictví je exponovaným místem možné nákazy. Dezinfekční řád pomáhá podmínky pro její vznik a rozvoj omezit na minimum. Dá se říci, že je klíčový pro udržení vysokého standardu hygieny a bezpečnosti jak pacientů, tak personálu. Pojďme si jej tedy přiblížit.
 • Stomatologie 🦷
  Tajemství dokonalého úsměvu: bělení zubů Opalescence
  Hledáte účinný a bezpečný způsob, kterým dosáhnout bělejšího a zářivějšího chrupu? Pak jsou produkty Opalescence pro vás tím pravým. Pojďme se společně podívat na jejich využití jak v ordinaci, tak doma.
 • Dezinfekce 🧴
  Dezinfekce a péče o ruce – základ správné hygieny ve zdravotnictví
  Hygiena rukou představuje klíčový prvek pro prevenci šíření infekcí ve zdravotnických zařízeních. V ambulancích, v nichž se pacienti často střídají, je nezbytná pro omezení rizika přenosu infekcí mezi pacienty a zaměstnanci. Pojďme si proto přiblížit nejdůležitější pravidla správné hygieny rukou v ambulanci lékaře.
 • Stomatologie 🦷
  Inlaye, onlaye, overlaye: Vše, co potřebujete vědět
  Inleje, onleje i overleje představují hojně diskutované téma. A to jak mezi zubními specialisty, tak pacienty, kteří se připravují na zhotovení jedné z výše zmíněných částečných náhrad. Pojďme si tedy tato moderní a estetická řešení zubních oprav přiblížit.
 • Dezinfekce 🧴
  Jak na účinnou a šetrnou dezinfekci nástrojů ve zdravotnictví
  Správná dezinfekce a manipulace s ní. To jsou dva faktory, které dokážou zásadním způsobem prodloužit životnost rotačních i manuálních chirurgických nástrojů a dalších lékařských pomůcek. V článku vám ukážeme tři tipy, jak dezinfikování lehce zvládnout.
 • Ochranné pomůcky 🧤
  Zdravotnické rukavice: na co si dát pozor při výběru
  Správná ochrana rukou je ve zdravotnických zařízeních klíčová. Co je dobré znát, abyste vybrali takové jednorázové rukavice, které personálu poskytnou skutečně spolehlivou ochranu na míru?
 • Dezinfekce 🧴
  3 důvody, proč vyměnit postřiky za dezinfekční ubrousky
  Úsporné, zdraví prospěšné, ihned připravené k použití, s rychlou dobou účinnosti a širokým spektrem účinků. Dezinfekční ubrousky mají oproti dezinfekčním postřikům mnoho výhod, a proto je upřednostňuje stále více ordinací. Sepsali jsme pro vás 3 praktické důvody, proč je začít používat i u vás.