menu
Úvod Všechny články

Články

 • Dezinfekce 🧴
  Dezinfekční plány ve zdravotnických zařízeních. Fakta, informace a vzory
  Zdravotnictví je exponovaným místem možné nákazy. Dezinfekční řád pomáhá podmínky pro její vznik a rozvoj omezit na minimum. Dá se říci, že je klíčový pro udržení vysokého standardu hygieny a bezpečnosti jak pacientů, tak personálu. Pojďme si jej tedy přiblížit.
 • Akční nabídky 🔥
  Akční nabídka pro lékaře
  Připravili jsme pro Vás poslední letošní akční nabídku zdravotnického materiálu, dezinfekce a jiných každodenních potřeb, kterou můžete využít do 31. prosince. Pokud nakoupíte nad 3 499 Kč, tak se můžete těšit na dárek z naší nabídky.
 • Pozvánky a oznámení 📑
  Pozvánka na gynekologickou konferenci
  Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na 15. Konferenci sekce kolposkopie a cervikální patologie ČGPS ČLS JEP ve spolupráci se Sekcí ambulantní gynekologie ČGPS ČLS JEP a Sdružením soukromých gynekologů ČR. Konference se uskuteční 1. - 3. prosince 2023 v Hotelu Pyramida v Praze.
 • Akční nabídky 🔥
  Akční nabídka pro stomatology
  Využijte naši novou akční nabídku stomatologických potřeb s platností do 30. 1. 2024 včetně speciálních slevových dní. Ke každé objednávce nad 3 499 Kč od nás navíc dostanete dárek.
 • Stomatologie 🦷
  Tajemství dokonalého úsměvu: bělení zubů Opalescence
  Hledáte účinný a bezpečný způsob, kterým dosáhnout bělejšího a zářivějšího chrupu? Pak jsou produkty Opalescence pro vás tím pravým. Pojďme se společně podívat na jejich využití jak v ordinaci, tak doma.
 • Dezinfekce 🧴
  Dezinfekce a péče o ruce – základ správné hygieny ve zdravotnictví
  Hygiena rukou představuje klíčový prvek pro prevenci šíření infekcí ve zdravotnických zařízeních. V ambulancích, v nichž se pacienti často střídají, je nezbytná pro omezení rizika přenosu infekcí mezi pacienty a zaměstnanci. Pojďme si proto přiblížit nejdůležitější pravidla správné hygieny rukou v ambulanci lékaře.
 • Stomatologie 🦷
  Inlaye, onlaye, overlaye: Vše, co potřebujete vědět
  Inleje, onleje i overleje představují hojně diskutované téma. A to jak mezi zubními specialisty, tak pacienty, kteří se připravují na zhotovení jedné z výše zmíněných částečných náhrad. Pojďme si tedy tato moderní a estetická řešení zubních oprav přiblížit.
 • Dezinfekce 🧴
  Jak na účinnou a šetrnou dezinfekci nástrojů ve zdravotnictví
  Správná dezinfekce a manipulace s ní. To jsou dva faktory, které dokážou zásadním způsobem prodloužit životnost rotačních i manuálních chirurgických nástrojů a dalších lékařských pomůcek. V článku vám ukážeme tři tipy, jak dezinfikování lehce zvládnout.
 • Ochranné pomůcky 🧤
  Zdravotnické rukavice: na co si dát pozor při výběru
  Správná ochrana rukou je ve zdravotnických zařízeních klíčová. Co je dobré znát, abyste vybrali takové jednorázové rukavice, které personálu poskytnou skutečně spolehlivou ochranu na míru?
 • Dezinfekce 🧴
  3 důvody, proč vyměnit postřiky za dezinfekční ubrousky
  Úsporné, zdraví prospěšné, ihned připravené k použití, s rychlou dobou účinnosti a širokým spektrem účinků. Dezinfekční ubrousky mají oproti dezinfekčním postřikům mnoho výhod, a proto je upřednostňuje stále více ordinací. Sepsali jsme pro vás 3 praktické důvody, proč je začít používat i u vás.
 • Dezinfekce 🧴
  4 kroky ke správné péči o odsávací zařízení
  Vybíráme vhodné dezinfekce stomatologických nástrojů. Existují 3 hlavní kritéria, kterými je dobré se při výběru dezinfekce odsávacího zařízení řídit.
 • Vybavení ordinace 💺
  Zařizujete gynekologickou ordinaci?
  Ať modernizujete nebo připravujte ordinaci zbrusu novou, máme pro vás řešení.