Náš sortiment

Chloramin T 1 kg

Model:
BOC2090810
Výrobce: Schülke & Mayr
Cena vč. DPH: 169,00 Kč

DOSTUPNOST TÉTO POLOŽKY JE POTŘEBA OVĚŘIT NA BEZPLATNÉ LINCE 800 880 864.

Chloramin® T

 

Koncentrovaný práškový dezinfekční přípravek na bázi vysoce účinného aktivního chloru. Univerzální a silná dezinfekce pro profesionální sektor i pro řadové občany. Vhodný k dezinfekci veškerých ploch a povrchů odolných působení chloru.

 

  • Skutečně účinná, léty prověřená dezinfekce
  • Koncentrovaný, se silným a rychlým účinkem
  • Široké spektrum účinnosti
  • Stabilní a snadno skladovatelný
  • Ohleduplný k životnímu prostředí

 

Oblast použití:

chloramin® T je univerzálně využitelný v oblastech:

• Veterinární dezinfekce pro zabezpečení vysoké úrovně biosecurity. Také pro prevenci i boj s infekcemi a epidemiemi na prasečích, drůbežích a dalších farmách.

• Chovy ryb a vodních živočichů pro udržování zdravé populace ryb a krevet.

• Zdravotnictví, instituce a obecná hygiena pro zajištění hygienického standartu a snížení rizika šíření infekcí mezi veřejností nebo pacienty.

• Při krizových situacích, epidemiích a povodních jako produkt první volby pro okamžitý a účinný dezinfekční zásah při intervenci státních složek, záchranného systému nebo soukromých firem (např. SARS, EBOLA, Ptačí chřipka, Prasečí chřipka atd.).

Pracovní roztok přípravku chloramin® T je kompatibilní s řadou materiálů, např. plasty (PE, PP, PVC), nerezová ocel, keramika, sklo. Nepoužívejte na poškozené povrchy, zejména ty kovové.

 

Návod na použití:

Příprava roztoku: K získání požadované koncentrace pracovního roztoku rozmíchejte potřebné množství přípravku chloramin® T ve vodě o teplotě 20–25 °C. Předem odstraňte z ploch a předmětů viditelné znečištění. Roztok se aplikuje pomocí otěru či postřiku. Malé voděodolné předměty a textilie lze dezinfikovat ponořením do roztoku. Po předepsanou dobu expozice musí zůstat plochy a předměty smočeny roztokem. Nikdy nepouží- vejte k dezinfekci ploch metodu posypání práškem. Plochy a předměty, které mají přijít do kontaktu s vodou, potravinami nebo krmivy, opláchněte po dezinfekci důkladně pitnou vodou. Roztok přípravku chloramin® T je účinný po dobu více než 28 dní, pokud je správně uchováván v uzavřené nádobě na temném a chladném místě.

 

Použití:

chloramin® T lze použít k dezinfekci:

• Velkých ploch – Plochy musí být před samotnou dezinfekci očištěny od viditelného znečištění. Pracovní roztok lze aplikovat postřikem (haly, farmy atd.), nebo otřením. Také je možná aplikace pomocí fogování (studený a termální fog).

• Malých ploch a předmětů – Předměty a pomůcky musí být před samotnou dezinfekcí očištěny od viditelného znečištění. Pracovní roztok lze aplikovat otěrem nebo ponořením předmětů do roztoku na předepsaný expoziční čas.

• Vody pro chov ryb – Roztok lze dávkovat manuálně i automaticky. Pro manuální dávkování rozmíchejte nejprve 100 g chloraminu® T do 10–15 litrů vody. Poté rovnoměrně rozptylte roztok na plochu nádrže určené k dezinfekci. Pro pravidelné ošetření vody dávkujte 0,1–0,25 ppm (150–250 g přípravku chloramin® T / 1000 m3 ), pravidelně každých 10–15 dní. Pro ošetření vody bez přítomnosti ryb dávkujte 0,5 ppm (500 g přípravku chloramin® T / 1000 m3 ), a to 2–3 dny před nasazením ryb.

• Obuvi (dezinfekční vany, dezinfekční rohože) – Pracovním roztokem napusťte dezinfekční vanu/rohož. Pokud je roztok viditelně zašpiněný, vyměňte jej.

• Textilií – namočte textilie do roztoku chloraminu® T. Pozor! Přípravek má bělící účinky.

 

Spektrum účinnosti:

Baktericidní, plně virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní, sporocidní.

 

Složení:

100 g přípravku chloramin® T obsahuje následující aktivní látky:

• 81 g tosylchloramide sodium

 

V kartonu 14 ks.

 

Zvláštní upozornění:

Určeno pro profesionální trh. Nemíchejte s jinými přípravky. Roztok uchovávejte v uzavřených nádobách. Při práci používejte ochranné pracovní pomůcky. V kontaktu s kyselinami uvolňuje toxické plyny. Může mít bělící účinky. Nepoužívejte na poškozené povrchy, zejména ty kovové.

 

Typ přípravku:

Biocidní přípravek

 

Název souboru Velikost Přidáno Odkaz
Chloramin T - BL 284.99KB 18.07.2019 Stáhnout
Chloramin T - Návod 80.77KB 18.07.2019 Stáhnout
Ostatní také nakoupili
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner