Náš sortiment

Test sterilizace pára multiparam. Getinge, tř.4, laminovaný, 250 ks

Model:
CI139(504051700)
Cena vč. DPH: 297,00 Kč

Test sterilizace pára multiparam. Getinge, tř.4, laminovaný, 250 ks.

Getinge multiparametrový indikátor (pára) test je určen pro testování cyklů parních sterilizátorů při teplotách 121°na 9,5 minut a déle nebo 132-134° na 3 minuty nebo déle. Při použití podle návodu podává tento test možnost vizuálnín kontroly podmínek sterilizačního cyklu podle normy ISO 11140-1. Je laminován, aby bylo zabráněnopotencionálnímu přenosu indikátorové barvy na zdravotnické nástroje. 

 

Návod k použití:

1. Umístěte multiparametrový indikátor (pára) do každého jednotkového balení. Nezapomeňte při tom i na nejhůře dostupná místa. 

2. Sterilizujte balíky jako obvykle.

3. Při otevírání jednotlivých balíků ověřte, že se testovací skvrna zbarvila z bílé na černou. Pokud není změna barvy průkazná, pokládá se sterilizace za neúčinnou a resterilizace je nutná.

 

Barevná změna:

Během sterilizace se testovací pole indikátoru změní z bílé na velmi tmavě hnědou až černou dle referenčního vzoru.

 

Bezpečnostní opatření:

Pokud při vyhodnocování výsledků máte o barevné změně pochybnosti, považujte z důvodů možných rizik raději sterilizaci za nedostatečně účinnou. Nepoužívejte testy, pokud je barva testovací skvrny jiná, než bílá a nemáte tedy jistotu, jestli test již neprošel expozicí nebo testovací látka není například znehodnocena.

 

Testovací hodnoty (rezistometr):

134° - 3 minuty

132° - 3,5 minuty

121° - 8,5 minut

 

Skladování:

Skladujte při běžné pokojové teplotě a relativní vlhkosti 10-60 %. Chraňte před nadměrnou vlhkostí. Exponované listy skladujte mimo dosah světla.

 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner