Náš sortiment

Test emulátor Flash TST pára, tř.6, 4 min/134, 100 ks

Model:
BRO2341
Cena vč. DPH: 1 149,00 Kč

Skladování:
Na chladném, suchém a tmavém místě, teplota 0-30 °C, relativní vlhkost 20-60 %. Za stejných podmínek lze uchovávat exponované indikátory pro dokumentační účely jakkoliv dlouho.

Změna barvy indikačního terče, který je před použitím žlutý, na purpurovou až modrou znamená, že indikátor byl během parní sterilizace vystaven působení všech kritických proměnných: nasycené vodní páry při teplotě a po dobu, jejichž číselné hodnoty jsou uvedeny na indikátorovém proužku: 134 °C/4 min. (Podrobnější údaje si můžete vyžádat u dodavatele.)

Pokud se indikační bod zbarvil tmavohnědě až černě, trvala sterilizace déle nebo proběhla při vyšší teplotě, než je uvedeno na indikátorovém proužku. Indikátor neobsahuje olovo ani jiné těžké kovy, není toxický, nepatří mezi známé kancerogeny a nezpůsobuje nebezpečnou kontaminaci sterilizovaného materiálu.

Exponované indikátory chráněné před světlem lze uchovávat bez časového omezení pro dokumentaci sterilizace nebo je připojit k záznamu o zdravotnickém výkonu.

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč 49,00 Kč
Množství:  
detail
Septoderm V s rozprašovačem 500 ml
196,00 Kč 176,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner