Náš sortiment

SWISSDENT CRYSTAL regenerační zubní krém bez fluoridu, 100 ml ČERNÁ

Model:
19065
Výrobce: SWISSDENT
Cena vč. DPH: 585,00 Kč

SWISSDENT CRYSTAL

 

Regenerační zubní krém s bělicím efektem bez fluoridů, který zpevňuje strukturu skloviny a účinkuje jako noční kúra.Je obzvláště vhodná pro citlivé nebo často bělené zuby. Unikátní patentovaná formule s biomimetickou mineralizací opravuje nedostatky skloviny a dlouhodobě přispívá k jejímu zpevnění, k odstranění citlivosti zubů a k ochraně před zubním kazem. Bílé zbarvení "nových" minerálů dodává zubům světlejší a mladší odstín tím nejšetrnějším způsobem.Složení je dále obohace no o rostlinné enzymy bromelain a papain pro účinnější dstraňování zubního plaku a o antibakteriální složku xylitol. Velice nízká abrazivita 14 RDA podtrhuje šetrnost zubního krému.

 

Doporučené užití je pro večerní čištění zubů před spánkem bez konečného vypláchnutí úst. Díky tomu budou účinné látky zaměřené na reremineralizaci zubů působit po celou noc jako efektivní noční kúra. Lze kombinovat se všemi zubními pastami SWISSDENT.

 

Krém neobsahuje pěnivé složky SLS (sodium lauryl sulfát), které dráždí citlivou ústní sliznici a mohou se podílet na vzniku aftů.

 

Balení: 100 ml

 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč
Množství:  
detail
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner