Spojka Flovac, 25 ks
https://www.medplus.cz/spojka-flovac-25-ks/ Opakovaně použitelná spojka Flovac z polykarbonátu. ✓ Pro napájení VACUUM portu. ✓ Kompatibilní se sáčky Flovac. ✓ Autoklávovatelná do 121 °C.…Opakovaně použitelná spojka Flovac pro napájení VACUUM portu. Autoklávovatelná. Podrobný popis
Popis produktu
Vlastnosti a výhody:
- Opakovaně použitelná spojka z odolného polykarbonátu.
- Vhodná pro použití s jednorázovými sáčky Flovac.
- Možnost sterilizace v autoklávu při 121 °C.
- Spolehlivé a bezpečné napojení na VACUUM port.
- Barevné provedení pro snadnou identifikaci.
Oblasti použití:
- Zdravotnická zařízení a nemocnice.
- Operační sály a zákroková pracoviště.
- Odsávací systémy s jednorázovými sáčky Flovac.
Balení:
- 25 kusů v balení.
Před použitím zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro doporučujeme poradu s lékařem. Pečlivě si přečtěte informace o výrobku a je-li součástí, tak i návod k jeho použití.
Klinická účinnost zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro nemusí být zaručena, lepší nebo rovnocenná s účinností jiné léčby nebo jiného zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro a jeho použití může být spojeno s riziky.
V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.
Parametry
-
Druh zbožíZdravotnický prostředek
Soubory ke stažení
Nákup po telefonu
Jsme vám k dispozici ve všední dny od 7.00 do 17.00 hodin.
800 880 864Všeobecná linka
800 400 449Stomatologická linka
nebo info@medplus.cz