Náš sortiment

Sonic Gel pro děti 50 ml

Model:
SC50
Výrobce: K2pharm s.r.o.
Cena vč. DPH: 129,00 Kč

SONIC GEL 75 ml

 

Používáte sonické zubní kartáčky na své zuby?

 

Sonic Gel - Inovativní produkt, první svého druhu!

 

  • S velmi nízkým obsahem abraziv.
  • Speciálně vyvinut pro sonické kartáčky.
  • Bez obsahu fluoridu.
  • Nepoškozuje zubní sklovinu.

 

Sonic Gel není v pravém slova smyslu zubní pasta. Jedná se o hydrogel, který je vyvinut speciálně pro čištění zubů sonickým zubním kartáčkem. Jeho jedinečnost je v tom, že téměř neobsahuje žádná abraziva, čímž čistí zuby bez jejich poškození. Unikátní na Sonic Gelu je jeho složení, obsahuje aktivní látky prospěšné pro hygienu dutiny ústní. Jednou ze složek jsou mikročástice oxidu titaničitého, které jsou téměř sférické a mají vynikající bělící a antimikrobiální vlastnosti. Silice mátová přispívá ke svěžímu dechu. Rozprostřením gelu mezi zuby dochází k pěnícímu efektu, který zanechává ústa a zuby čisté a zároveň svěží. Další prospěšnou látkou ve složení je betaglukan, který funguje, jako stimulátor imunity. Allantoin obsažený v gelu působí hojivě a protizánětlivě.

 

Sonic Gel tak svým složením přispívá k předcházení onemocnění zubů, dásní, i celé dutiny ústní, a tím i ke zdraví celého lidského organismu.

 

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cellulose Gum, Hydrated Silica, Polyvinyl Alcohol-Polyethylene Glycol Graft Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Beta-Glucan, Mentha Spicata Herb Oil, Menthyl PCA, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Lauryl Glucoside, Allantoin, Aroma, Stevia Rebaudiana Extract, Limonene.

 

Dávkování: Aplikujte ráno a večer 1–2 cm gelu na kartáček. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Po vyčištění vyplivněte a ústa vypláchněte vodou. Neparfémováno.

 

Skladování: V suchu a temnu, v uzavřeném obalu do 15-25 °C

 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Jar na nádobí 900 ml lemon
57,00 Kč
Množství:  
detail
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner