Náš sortiment

Vyšetřovací rukavice Style nitril, nepudrované, Blueberry (tmavě modré), 100 ks

Model:
1316-0x
Výrobce: AMPri
Původní cena: 199,00 Kč
Cena vč. DPH: 179,00 Kč
* Velikost:

Rukavice nitrilové STYLE BLUEBERRY, tmavě modré, 100 ks

 

Jednorázové nitrilové vyšetřovací rukavice určené nejen pro lékařské a ošetřovací účely. Lze je využívat ve stomatologii, v laboratoři, v kosmetice, ale také při kontaktu s potravinami. Univerzální rukavice vhodné pro pravou i levou ruku.

 

Nitrilové rukavice STYLE NITRIL COLOR jsou nepudrované rukavice, nesterilní, texturované na koncích prstů s rovnoměrně rolovaným okrajem. Nabízí uživateli vyšší mechanickou i chemickou odolnost, jako hypoalergenní nezpůsobují alergické reakce, mají atraktivní provedení v módních barvách. Díky nitrilové směsi lze jejich použití doporučit v průmyslu, protože dokonale chrání před tuky a oleji, dále ve zdravotnictví, kde slouží jako vyšetřovací rukavice s odpovídající ochranou. AQL: 1,5. Normy EN 455, EN 420.

Délka cca 240 mm.

Balení 100 ks.

Barvy: oranžová (Orange), fialová (Berry), žlutá (Lemon), tmavě růžová (Grenadine), bordó (Grape), zelená (Apple), tmavě modrá (Blueberry), červená (Hot chili), mix barev (Tuttifruti).

Cena je uvedena za balení.

 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč 80,00 Kč
Množství:  
detail
SAVO Original 1l
37,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner