Náš sortiment

O nás

Medplus s.r.o. je dodavatelem zdravotnického materiálu, zdravotnických pomůcek, zdravotnických potřeb a dezinfekce pro zdravotnická zařízení, soukromé ordinace a laboratoře v celé České republice, na Slovensku a v Polsku.
 
Naše společnost působí na evropském trhu od r. 2006 a za tuto relativně krátkou dobu si již dokázala vybudovat pevnou pozici mezi konkurencí. Díky osobním zkušenostem a síti spolehlivých dodavatelů jsme schopni nabízet velmi širokou škálu zdravotnických produktů.
 
Naší hlavní klientelu tvoří v současné době zejména stálí odběratelé v oboru gynekologie a porodnictví. V tomto oboru jsme díky trvalé spokojenosti našich klientů jejich stabilním partnerem a jedničkou na trhu!
 
Nabízíme špičkové zdravotnické materiály renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců za překvapivě výhodné ceny. Dezinfekční potřeby například od společností Bochemie, Ecolab, Bode, Anios, ale i od dalších výrobců dodáváme navíc včetně odborného poradenství.
 
Samozřejmostí pro Medplus i pro naše klienty jsou krátké dodací lhůty veškerého objednaného zdravotnického materiálu ke klientům. Čas totiž ve zdravotnictví hraje jednu z hlavních rolí!
 
Všemi dostupnými prostředky se snažíme neustále zkvalitňovat naše služby. Detailní sledování trhu se zdravotnickými pomůckami a potřebami nám umožňuje neustále nabízet produkty nejvyšší kvality za dostupnou cenu. Jsme otevření potřebám a připomínkám svých klientů. Spokojený klient je totiž základním stavebním kamenem pro úspěch. A úspěch v našem případě znamená kvalitnější a levnější materiál pro zdravotnický personál - pro naše klienty - pro Vás...
 
Pokud na těchto stránkách nenaleznete všechny informace, které potřebujete, případně pokud máte nějaký konkrétní dotaz, neváhejte nás prosím kontaktovat buď na tel.: +420 596 812 587, +420 731 505 206, 800 880 864 nebo emailem: medplus@medplus.cz.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner