Nebulizátor Cirrus 2, pro tracheobronchiální depozici, 22 mm, max. 10 ml, 35 ks
https://www.medplus.cz/nebulizator-cirrus-2-pro-tracheobronchialni-depozici-22-mm-max-10-ml-35-ks/ Nebulizátor Cirrus™2 pro efektivní inhalaci. ✓ Minimální ztráta léku. ✓ 10 ml nádobka. ✓ Set s T-konektorem a 1,8 m hadičkou. ✓ Přesné…Nebulizátor Cirrus™2 s T-konektorem a hadičkou. Podrobný popis
Popis produktu
Při průtoku 8 l/min tvoří 74 % částic velikost pod 5 mikronů (MMD 3,3 µm), což zaručuje optimální usazování léčiva v dýchacích cestách.
Kalibrovaná nádobka o objemu 10 ml se stupnicí (2–10 ml) umožňuje snadnou kontrolu obsahu.
Vlastnosti a výhody:
- Vysoká účinnost aerosolové terapie.
- Minimální ztráta léčiva.
- Potlačuje tzv. „objem zanesení“, využije se maximum připraveného roztoku.
- Přesné dávkování.
- T- konektor s připojením 22M-22F.
- Přívodní hadička o délce 1,8 m.
Oblasti použití:
- Cílená depozice aerosolových léčiv přímo v průdušnici a průduškách.
Balení:
- V balení 35 ks.
Před použitím zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro doporučujeme poradu s lékařem. Pečlivě si přečtěte informace o výrobku a je-li součástí, tak i návod k jeho použití.
Klinická účinnost zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro nemusí být zaručena, lepší nebo rovnocenná s účinností jiné léčby nebo jiného zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro a jeho použití může být spojeno s riziky.
V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.
Parametry
-
Obchodní název
-
Druh zbožíZdravotnický prostředek
Nákup po telefonu
Jsme vám k dispozici ve všední dny od 7.00 do 17.00 hodin.
800 880 864Všeobecná linka
800 400 449Stomatologická linka
nebo info@medplus.cz