Náš sortiment

Korsolex Bohrerbad 2 l

Model:
BD9801752
Výrobce: Bode
Cena vč. DPH: 599,00 Kč

Přípravek pro okamžitou dezinfekci rotačních nástrojů.
Ochrana před infekční nákazou je jak pro pacienta, tak pro personál ve zdravotnictví jedním z nejdůležitějších faktorů jejich každodenního života.
 
Každý nástroj, který se používá v ústní dutině pacienta a dostává se do styku se slinami, krví nebo sekrety, je nutno považovat za mikrobiologicky kontaminovaný a je proto nutno jej ihned po použití znovu uvést do hygienicky naprosto bezvadného stavu.
 
Při volbě dezinfekčního postupu hraje snášenlivost materiálu a funkční nasazení nástroje (chirurgie nebo prevence) rozhodující úlohu. Na rozdíl od rotujících nástrojů pro chirurgii není nutno diamantové brusné nástroje nebo frézky pro preventivní zákroky dodatečně sterilizovat.
 
Vysoce alkalický dezinfekční prostředek na bázi alkoholu - Korsolex®Bohrerbad - vykazuje široké spektrum účinnosti a výborně se hodí pro čištění a dezinfekci ocelových a diamantových vrtáků, výstružníků, ručních nástrojů na ošetření kořene, frézek a dalších nástrojů z oceli.
 
Kromě použití ve stomatologii je určen i na nástroje používané při pedikúře (kleštičky, nůžky, vrtáčky, řezáčky, diamantové brousky).
 •široké spektrum účinnosti (včetně HBV/HIV/TBC)
•příjemná vůně
•vhodný také pro ultrazvukovou dezinfekční lázeň
•roztok připraven k okamžitému použití
•doba působení 5 minut
•velice dobrá materiálová snášenlivost
•po dezinfekci se nástroje již neoplachují
Ultrazvuková lázeň
Korsolex® Bohrerbad lze používat ve všech ultrazvukových lázních z ušlechtilé oceli i ve frezátoru. Doba působení ultrazvuku, kterou uvádí výrobce, nesmí být překročena. Pro dokonalou dezinfekci je nutno dodržet dobu působení.

Název souboru Velikost Přidáno Odkaz
Korsolex Bohrerbad - bezpečnostní list 478.13KB 13.01.2015 Stáhnout
Korsolex Bohrerbad - návod 248.35KB 03.06.2015 Stáhnout
Ostatní také nakoupili
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner