Náš sortiment

Duopack akutol spray + akutol STOP spray 2 x 60 ml

Model:
2300896
Cena vč. DPH: 203,00 Kč

AKUTOL spray je plastický obvaz na bázi akrylátového kopolymeru. Přípravek je vhodný pro ošetření drobných oděrek a řezných poranění v domácnosti, při zahradničení, při práci v zemědělství nebo při sportu. Po nanesení zasychá do 3 minut, vytváří vodě odolnou ochrannou vrstvu. K odstranění obvazu dojde samovolně po 3 až 4 dnech postupně probíhajícím zeslabením plastické vrstvy jejím odíráním při běžně prováděných činnostech. Nepoužívá se pro překrytí ran s masivním krvácením.

 

AKUTOL STOP spray je zastavovač krvácení s bylinnými složkami. Používá se k ošetření drobných povrchových poranění, zastavuje drobné krvácení, má desinfekční a protizánětlivý účinek. Podporuje hydrataci poraněného místa a napomáhá procesu hojení. Výtažky z heřmánku pravého a měsíčku lékařského desinfikují ránu a působí protizánětlivým účinkem. Rakytníkový olej, aloe vera a jojobový vosk podporují přirozenou hydrataci poraněného místa a napomáhají procesu hojení.

Aplikace: Přípravek se aplikuje stickem rozprašovače nad ošetřovaným místem ze vzdálenosti 15 - 20cm. Přípravek je extrémně hořlavý.

 


 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč
Množství:  
detail
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner