Náš sortiment

Calvin Klein Obsessed pro muže – 125 ml, EDT

Model:
CK2
Cena vč. DPH: 1 899,00 Kč

Vybraný produkt z bonus obchodu uveďte do komentáře k Vaší objednávce, kde prosím uveďte jakou částku ze svého bonusu si přejete uplatnit na Vámi zvolený produkt. Pokud neznáte stav svého bonus konta, dozvíte se vše potřebné na naší bezplatné lince 800 880 864, popř. u svého obchodního  zástupce.

Calvin Klein Obsessed

Dokonale harmonickou kompozicí vyvolávající dávné vzpomínky. Pánská toaletní voda v sobě nese odkaz své ikonické předlohy CK Obsession for Men z roku 1986, novým složením však odráží podobu současného muže.

Počátek této orientálně-dřevité vůně se otevírá osvěžujícím grepem a kořenitými tóny pepře a kardamomu. Podmanivé srdce ukrývá vzácné labdanum, cedr a kůži. Ambrox, elegantně prostupující celou kompozicí, dominuje také v závěru s černou vanilkou a pačuli.

Užijte si sofistikovaně strukturované aroma toaletní vody Calvin Klein Obsessed a okuste napětí mezi ženskou melodičností a mužskou silou.

Složení:

  • Hlava: kardamom, grep, sečuánský pepř
  • Srdce: kůže, cedr, labdanum
  • Základ: pačuli, ambroxan, černá vanilka
Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner