Náš sortiment

BODE X Wipes vlněná role velká, 90 ks

Model:
BD976690
Výrobce: Bode
Cena vč. DPH: 499,00 Kč

BODE X Wipes vlněná role velká, 90 ks

 

Jednorázové dávkovací sáčky usnadňují ředění a zaručují dodržení správné koncentrace. Jednorázové použití utěrek zkracuje čas na přípravu a garantuje vysoký hygienický standard. 

Hygienický, ekonomický a ekologický systém pro dezinfekci povrchů se vyznačuje uživatelsky příjemným a jednoduchým použitím a vysokou účinností včetně MRSA.

Jednou vytvořený pracovní roztok je účinný po dobu 28 dnů, odpadá denní příprava dezinfekčních roztoků. Vysoká kvalita materiálu zaručuje nízkou spotřebu utěrek a dezinfekce, systém je ekonomický.

Opakovaně plnitelný zásobník chrání pracovní roztok před kontaminací a odpařováním, speciální utěrka je odolná proti roztržení, netvoří žmolky a dobře stírá nečistoty.

 

Postup: do zásobníku se vloží balení se 40 nebo 90 kusy utěrek, zásobník se napustí 3 litry vody a přidají se do něj 2 sáčky s 20 ml dezinfekčního roztoku Mikrobac forte nebo 1 sáček se 40 ml dezinfekčního roztoku Kohrsolin FF.

 

Utěrky mají formát cca A4. S jednou utěrkou lze dezinfikovat plochu až 2 m čtvereční. Materiál, struktura a povrch utěrek je zkonstruován tak, že dojde k jejich rovnoměrnému napuštění dezinfekčním roztokem, dezinfekce pomocí utěrek je účinná.

 

Pracovní roztok je použitelný 28 dnů za předpokladu použití originálních komponent firmy Bode (dezinfekce, zásobník, utěrky). Není nutno denně vyrábět nové pracovní roztoky, čistit nádoby, apod.

Dezinfekční přípravky Mikrobac forte a Kohrsolin FF mají velmi dobrou materiálovou snášenlivost a vynikající čisticí schopnost, neobsahují formaldehyd, mají široké spektrum účinnosti, vč. MRSA, a působí velmi rychle.

Oblast použití: dezinfekce a čištění ve všech oblastech medicíny, v ambulancích, ordinacích, lékárnách.

Všude tam, kde je požadována maximální úroveň hygieny, účinnost a vhodná dostupnost.

Pro dezinfekci pracovní povrchů, lehátek pro pacienty, lékařských vozíků, neponořitelných lékařských nástrojů.

 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč
Množství:  
detail
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner