Náš sortiment

BODE X Wipes vlněná role Safety Pack, 90 ks

Model:
981479/1
Výrobce: Bode
Cena vč. DPH: 499,00 Kč

BODE X Wipes vlněná role Safety Pack, 90 ks

 

Jednorázové dávkovací sáčky usnadňují ředění a zaručují dodržení správné koncentrace. Jednorázové použití utěrek zkracuje čas na přípravu a garantuje vysoký hygienický standard. 

Hygienický, ekonomický a ekologický systém pro dezinfekci povrchů se vyznačuje uživatelsky příjemným a jednoduchým použitím a vysokou účinností včetně MRSA.

Jednou vytvořený pracovní roztok je účinný po dobu 28 dnů, odpadá denní příprava dezinfekčních roztoků. Vysoká kvalita materiálu zaručuje nízkou spotřebu utěrek a dezinfekce, systém je ekonomický.

Opakovaně plnitelný zásobník chrání pracovní roztok před kontaminací a odpařováním, speciální utěrka je odolná proti roztržení, netvoří žmolky a dobře stírá nečistoty.

 

Postup:

  • do zásobníku se vloží balení se 40 nebo 90 kusy utěrek, zásobník se napustí 3 litry vody a přidají se do něj 2 sáčky s 20 ml dezinfekčního roztoku Mikrobac forte nebo 1 sáček se 40 ml dezinfekčního roztoku Kohrsolin FF.

 

Utěrky mají formát cca A4. S jednou utěrkou lze dezinfikovat plochu až 2 m čtvereční. Materiál, struktura a povrch utěrek je zkonstruován tak, že dojde k jejich rovnoměrnému napuštění dezinfekčním roztokem, dezinfekce pomocí utěrek je účinná.

 

Rozměr utěrek:

  • 28 x 30 cm

 

Pracovní roztok je použitelný 28 dnů za předpokladu použití originálních komponent firmy Bode (dezinfekce, zásobník, utěrky). Není nutno denně vyrábět nové pracovní roztoky, čistit nádoby, apod.

 

Doporučené použití:

Dezinfekční přípravky Mikrobac forte a Kohrsolin FF mají velmi dobrou materiálovou snášenlivost a vynikající čisticí schopnost, neobsahují formaldehyd, mají široké spektrum účinnosti, vč. MRSA, a působí velmi rychle.

 

Oblast použití:

  • Dezinfekce a čištění ve všech oblastech medicíny, v ambulancích, ordinacích, lékárnách.
  • Všude tam, kde je požadována maximální úroveň hygieny, účinnost a vhodná dostupnost.
  • Pro dezinfekci pracovní povrchů, lehátek pro pacienty, lékařských vozíků, neponořitelných lékařských nástrojů.

 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner