menu
Úvod Výplně Fixační cementy Bifix Temp - QuickMix stříkačka 5 ml
Doprava zdarma

Bifix Temp - QuickMix stříkačka 5 ml

Kód: VOCO1055
Značka: VOCO

Duálně tuhnoucí provizorní upevňovací materiál na bázi kompozit. Podrobný popis

1 668 Kč
Skladem 2 balení
balení
Nákup tohoto produktu umožňujeme pouze stomatologickým zařízením po předchozí registraci.

Popis produktu

Balení: 1x 5 ml + příslušenství

Bifix Temp kombinuje nejlepší estetiku a nejjednodušší použití a umožňuje tak nyní u provizorních náhrad vzhledově dokonalé výsledky.
Translucentní a zubu podobný univerzální odstín se ideálně přizpůsobuje estetickým provizorním náhradám, neprosvítá skrze ně a podporuje přirozený vzhled provizorního ošetření.
Díky velmi tenké vrstvě menší než 5 µm je možné provizorní náhrady upevňovat tak, že dokonale dosednou a není nutné jejich časově náročné dokončování. Další výhodou je skutečnost, že duálnímu tuhnutí napomáhá to, že je materiál na bázi kompozit.

Materiál je možné zpracovávat zhruba 90 sekund a během dalších 4 minut se samovolně vytvrdí. Dobu tuhnutí je možné zkrátit použitím polymerační lampy, což poskytuje lékaři flexibilitu práce.

Za účelem odstraňování přebytků je zde možné použít techniku tzv. „zpevňovacího vytvrzení“, což znamená, že lze veškerý přebytek materiálu snadno vcelku odstranit po krátkém působení polymerační lampy, která materiál uvede do elastického stavu. Veškeré případné zbytky materiálu jsou zřetelně vidět a snadno se odstraní, protože jejich univerzální odstín velmi dobře vyniká na okolních gingiválních tkáních.

Osvědčená stříkačka QuickMix s míchacím hrotem typu 9 velmi usnadňuje nanášení materiálu Bifix Temp, protože se jeho složky automaticky smísí během vytlačování. Zabrání se tak vzniku chyb, jako je chybné dávkování a promíchání, ke kterým dochází při ručním míchání. Krátký hrot vede k malým ztrátám materiálu, což znamená, že je ve srovnání s konkurenčními výrobky možné použít jednu stříkačku vícekrát.

 

Před použitím zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro doporučujeme poradu s lékařem. Pečlivě si přečtěte informace o výrobku a je-li součástí, tak i návod k jeho použití.

Klinická účinnost zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro nemusí být zaručena, lepší nebo rovnocenná s účinností jiné léčby nebo jiného zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro a jeho použití může být spojeno s riziky.

V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Parametry

  • Druh zboží
    Zdravotnický prostředek

Soubory ke stažení

Pro stažení dokumentů k produktu je nutné se přihlásit. Ještě nejste zaregistrováni? Využijte všech výhod registrace.

Nákup po telefonu

Jsme vám k dispozici ve všední dny od 7.00 do 17.00 hodin.

800 880 864

Všeobecná linka

800 400 449

Stomatologická linka

nebo info@medplus.cz

Medplus
VOCO

VOCO

Ve službách stomatologie. I tak se dá popsat VOCO. Rodinná firma vyrábí dentální prostředky pro profylaktickou, záchovnou a protetickou stomatologii. Ve svém portfoliu má oblíbenou nanohybridní výplň Voco Admira, provizorní výplň Voco Clip F nebo ochranný lak Voco Bifluorid. Jde o výrobky, které najdete v ordinacích a laboratořích takřka všech zemí světa. Specialisté po nich sahají pro nejvyšší kvalitu s označením Made in Germany. Tu VOCO zaštiťuje vlastním výzkumem a vývojem.

Všechny produkty VOCO

Produkt je v kategoriích

Medplus
Doprava zdarma
U nákupu nad 1 499 Kč nehradíte dopravné. Bezplatně máte také platbu dobírkou.
Medplus
Široká nabídka
Vybírejte z více než 6 390 produktů pro lékaře, stomatology i veřejnost.
Medplus
Výhodný nákup
K dobrým cenám přidáváme slevové akce, výhodné sety a hodnotné dárky k nákupu.
Medplus
Spolehlivý partner
99 % zákazníků je spokojeno s nákupem i poprodejním přístupem. Přidejte se k nim.
Medplus
Odborné poradenství
Bezplatná infolinka, specialisté s 15letou praxí, osobní a profesionální pomoc.