Náš sortiment

BE YOU set, bělicí zubní pasta 90 ml + kartáček CS5460

Model:
3648BYM
Cena vč. DPH: 427,00 Kč
* Příchuť:

BE YOU mění váš pohled na zubní pasty. Odteď si můžete vybrat pastu podle toho, kým se dnes cítíte být, na co máte chuť a náladu. Při čistění zubů a po něm zažijete chutě jako nikdy předtím.

Samozřejmostí je, že pasta neobsahuje agresivní pěnidlo SLS. Místo chemikálií v ní najdete mnoho bylinných a rostlinných výtažků, jejichž antibakteriální účinky udržují vaše zuby a dasně zdravé. A čemu vděčí BE YOU za svůj bělicí efekt?

Enzym glukózová oxidáza spouští sled reakcí, výsledkem kterých je vznik reaktivního kyslíku. Ten na zubech eliminuje barevné látky a zesvětluje je. Hydroxylapatit je minerál, který vyplní mikroskopické trhlinky, ve kterých by se zachytával povlak. Rozjasňovač Prestige Sparkling Blue odráží modré světlo, díky tomu zuby působí opticky bělejší. Abrazivita pasty: RDA 50. Vhodná pro děti od 6 let.

 

ZUBNÍ PASTA BE YOU RISING STAR - GRAPEFRUIT + CITRUSOVÝ BERGAMOT

Jsou dny, kdy jednoduše potřebujete zazářit. Energická kombinace grapefruitu a citrusového bergamotu vás správně naladí na první rande, povzbudí před pracovním pohovorem či dodá energii před vystoupením s kapelou.

 

ZUBNÍ PASTA BE YOU PURE HAPPINES - BROSKEV + MERUŇKA

Štěstí podle mnohých není stav, ale schopnost. Například schopnost těšit se z každodenních maličkostí. Vychutnejte si radost ze života s pozitivně naladěnou dvojicí broskev-meruňka.

 

ZUBNÍ PASTA BE YOU CANDY LOVER - ČERVENÝ MELOUN

Svět některých lidí se dělí na sladké a nesladké. Filozofická otázka – je možné si zamlsat i při umývaní zubů? Pasta s příchutí červeného melounu vás přesvědčí o tom, že ano.

 

ZUBNÍ PASTA BE YOU CHALLENGER - GIN + TONIC

Přivstali jste si na túru anebo se chystáte pořádně si zabajkovat? Sáhněte po pastě, jejíž příchuť i vzhled vás nakopnou hned po vyskočení z postele! S příchutí gintonic.

 

ZUBNÍ PASTA BE YOU DAYDREAMER - OSTRUŽINA + LÉKOŘICE

Jste ráno ještě jednou nohou ve vašem posledním snu a plánujete prolenošit celé dopoledne? Je super někdy se vykašlat na uspěchanost dnešní doby a nechat den pomalu plynout... Zasněte se s kombinací ostružin a lékořice.

 

ZUBNÍ PASTA BE YOU EXPLORER - JABLKO + ALOE VERA

Co je nové, to je dobré! I vy patříte mezi ty, které životem pohání objevovaní nepoznaných věcí, míst, pocitů? Není-li novou zkušeností zubní pasta, jejíž chuť tvoří dobrodružná kombinace jablka a aloe vera, tak potom už asi nic.

 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč
Množství:  
detail
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner