Náš sortiment

Katetr Speedicath CH14 ženský, 30 ks

Model:
MAL-93924
Cena vč. DPH: 1 725,00 Kč

Katetr SpeediCath je jednorázový hydrofilní katetr pro čistou intermitentní katetrizaci, který je připraven k okamžitému použití. Jeho povrchová hydrofilní vrstva zaručuje minimální tření a tím i minimální riziko mikrotraumat v močové trubici. Manipulace s katetrem je hygienická. Pro ženy. .

CH14 – zelená koncovka; vnější průměr 4,70 mm

Délka katetru 22 cm.

 

Katetr SpeediCath je jednorázový hydrofilní katetr pro čistou intermitentní katetrizaci, který je připraven k okamžitému použití. Jeho povrchová hydrofilní vrstva zaručuje minimální tření a tím i minimální riziko mikrotraumat v močové trubici. Manipulace s katetrem je hygienická.

 

Tento katetr představuje inovaci v hydrofilních katetrech.

 

Je připraven k okamžitému použití

Povrch katetru SpeediCath je potažený hydrofilní vrstvou. Přímo v balení je obsažen fyziologický roztok, a proto je katetr připraven k použití okamžitě po otevření obalu.

 

Inovovaná hydrofilní vrstva zaručuje minimální tření

Hydrofilní vrstva na povrchu a ve vnitřních otvorech katetru je extrémně hladká. Hydrofilní vrstva se nenachází jen na vnějším povrchu katetru, ale pokrývá i vnitřní otvory. Hydrofilní vrstva váže a zadržuje vodu stejnoměrně po celém aktivním povrchu katetru. Hladkost povrchu dramaticky snižuje tření katetru o sliznici močové trubice a minimalizuje tím jakékoliv riziko plynoucí z jejího poškození.

 

Manipulace s katetrem je hygienická

Balení se dá otevřít na obou koncích. Jeden konec je možné použít k manipulaci s katetrem (slouží pak jako rukavice), zatímco pomocí druhého konce můžete zavádět katetr. Tento postup je hygieničtější jak pro samotné uživatele, tak pro pečující osoby.

 

Diskrétní řešení

Katetr SpeediCath je možné jednoduše ohnout a složit do kapsy či malé příruční tašky. Pozor - nesmí být složený déle než 3 hodiny.

 

Popis výrobku

Katetr je vyroben z polyuretanu (PU), hydrofilní povrchovou vrstvu tvoří kombinace močoviny a polyvinylpyrrolidonu (PVP). Katetr je ponořený do sterilního fyziologického roztoku (u ženských katetrů obsahuje balení 6 ml, u mužských 12 ml).

 

 

V balení 30 ks.

 

 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč
Množství:  
detail
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner