Náš sortiment

Digitální fotoaparát Olympus TG-4 černý

Model:
V104160BE000
Cena vč. DPH: 9 999,00 Kč

Olympus TG-4 černý

Uprostřed přírody nemáte vždy možnost scénu patřičně zaranžovat. Se čtyřnásobným optickým zoomem TG-4 to ale ani není třeba. Ve spolupráci s rychlým automatickým zaostřováním vám rozsah zoomu 25 až 100 mm (při přepočtu na kinofilm) umožní pořídit i z dálky úžasně ostré záběry, nebo s maximální kreativitou zachytit široké přírodní scenérie.

S funkci Wi-Fi a aplikaci OI.Share můžete kdekoli své snímky bezdrátově přenést z fotoaparátu do chytrého telefonu. Nebo lze mobilní zařízení použít jako dálkový ovladač, pomocí kterého můžete na dálku ovládat spoušť nebo nastavovat parametry fotoaparátu.

Díky GPS bude každý váš snímek opatřen přesnou polohou. I když je fotoaparát vypnutý můžete využít funkce kompas které vás informuje o vaší poloze, nadmořské výšce a talku vzduchu. V případě, že si nainstalujete-li do svého telefonu aplikaci OI.Track, můžete snímky sdílet spolu s GPS údaji.

Nechte se ohromit plnoformátovými videi, fotografiemi a tisky ve vysokém rozlišení až 16 megapixelů. Získejte vyšší obrazovou kvalitu s menším šumem a více obrazovými detaily, zejména ve slabém osvětlení.

V kombinaci s rychlým 16-Megapixelovým CMOS snímačem a vysoce výkonným obrazovým procesorem TruePic VII vám iHS umožní zachytit scénu přesně podle vašich představ – v plné kráse a s brilantně ostrým obrazem.

Fotoaparát disponuje velkým LCD displejem s vysokým rozlišením, na kterém snadno zkontrolujete vás záběr či video.

Pohrajte si s různými efekty a ozvláštněte své fotografie nebo videa některým ze 7 uměleckých filtrů. Využijte dlouhou expozici nebo přímé manuální ovládání clony a dosáhněte zajímavých kreativních snímků.

Pro dokonalou kvalitu fotografií využijte RAW formát s rozlišením 1080p Full HD.

Technologie fotoaparátu 

kompakt

Rozlišení v megapixelech 

16

Optický zoom (v násobcích) 

4

Rozhraní 

USB + HDMI + WIFI

Barva 

Černá

Česká distribuce 

Ano

 

Žádné soubory ke stažení
Ostatní také nakoupili
Mýdlo tekuté LAVON 5 l
89,00 Kč
Množství:  
detail
Injekční jehla BD, 100 ks
56,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner