Náš sortiment

Rotasept 2 l

Model:
104743
Výrobce: Schülke & Mayr
Cena vč. DPH: 862,00 Kč

Rotasept 

 

Dezinfekční přípravek určený na okamžité čistění a dezinfekci rotačních nástrojů.

  • Všestranně účinný
  • Virucidní za 1 min
  • Velmi vhodný k užití pro ultrasonické myčky
  • Bez aldehydu
  • K okamžitému užití

 

Použití:

Pro manuální čistění a dezinfekci vrtáčků, řezných nástrojů, diamantových brusek a dalších rotačních nástrojů. Díky výborné materiálové kompatibilitě a komplexní účinnosti je rotasept® vhodný pro dezinfekci rotačních nástrojů.

 

Účinnost:

  • Baktericidní, mykobaktericidní, levurocidní, virucidní

 

Složení:

  • 100 g rotasept®u obsahuje: 1.6 g Hydroxid draselný, 10.0 g Propan-2-ol, 0.1 g 2-Ethylhexanol.
  • Další složky: < 5 % neionogenní tenzidy

 

Použití:

Rotasept® je tekutý přípravek k přímému použití bez nutnosti ředění pro dezinfekci rotačních nástrojů ponořením. Vložte každý malý rotační nástroj do roztoku ihned po jeho použití. Vyvarujete se tak zaschnutí nečistot na povrchu nástroje. Abychom předešli možné korozi, nástroje vyjmuté z Rotasept® neoplachujte vodou.

Za použití pinzety nástroje položte na tkaninu z buničiny a nechte vyschnout. Pokud je potřeba manuálně očistěte zbylé nečistoty na nástroji a proces opakujte. Pokud jsou nástroje určeny ke sterilizaci, zbytky Rotasept®u opláchněte pitnou vodou a důkladně osušte.

Čas ponoru: 15 minut. Nepřekračujte doporučenou dobu expozice. Pracovní roztok se připravuje čerstvý každý pracovní den. V případě, že je viditelná kontaminace roztoku, vyměňte okamžitě. Nemíchejte s jinými čistícími přípravky, či dezinfekcí. Při čištění a dezinfekci rotačního instrumentária i nástrojů postupujte dle doporučení výrobce nástroje.

Nepoužívejte na nástroje vyrobené z plastů citlivých na zásadité, či alkoholové roztoky, hliníkové součástky a nástroje, které byly vytvořené za pomocí syntetických lepidel. Na tyto produkty doporučujeme produkt Gigasept® Instru AF.

Rotasept® je velmi vhodný k užití v ultrazvukových lázních.

Zdravotnický prostředek třídy IIb.

 

Název souboru Velikost Přidáno Odkaz
Rotasept - produktový leták 83.62KB 31.07.2019 Stáhnout
Rotasept - prohlášení o shodě 1.02MB 31.07.2019 Stáhnout
Rotasept - bezpečnostní list 189.76KB 31.07.2019 Stáhnout
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner